Солярії для коней Sundance Paardensolarium

У соляріях може використовуватися як теплове інфрачервоне випромінювання, що дозволяє глибоко прогріти мускулатуру коня, так і ультрафіолетове.

Інфрачервоне випромінювання

Солярії можуть допомогти поліпшити робочі характеристики і стан Вашого коня. Теплова енергія інфрачервоного випромінювання проникає через шкіру в м’язи і допомагає стимулювати кровообіг, це покращує еластичність м’язів, таким чином допомагаючи відновленню після травм. Розігрів коня під солярієм перед тренуванням розслабляє мускулатуру, покращує тренувальні характеристики і збільшує кровообіг. Утворене тепло збільшує швидкість, з якою м’язи можуть поглинути цукор з крові і видалити молочну кислоту.

Ультрафіолет

Наші коні цілодобово не бачать сонячного світла, хоча в природі коні в середньому 12 годин щодня знаходиться під сонцем. Світло необхідне коням для вироблення життєвого важливого вітаміну D. Без нього не росте жоден ссавець, у молодняка ​​розвивається рахіт, вагітні самки не виношують потомства, у дорослих тварин слабшає мінеральний обмін речовин. Світло регулює гормональний фон. Без належної кількості випромінювання настає збій статевого циклу, порушується процес линьки, настає загальна депресія, швидке стомлення, відмова від роботи. У наші дні коня (особливо спортивного) вдається випустити на відкритий майданчик або в ліваду всього лише на пару годин в день, а це всього 10-20% від покладеного йому світла!

Пропонуємо тим хто дійсно любить своїх коней змінити ситуацію! Компенсувати подібну шкоду, що завдається стаєнним доглядом за кіньми, покликані солярії.

Переваги соляріїв Sundance

  • Дуже широкий модельний ряд у якому знайдеться солярій практично на будь-який гаманець.
  • Модульна система, що дозволяє поступово і без втрат нарощувати можливості Вашого солярію, якщо придбати бажану модель відразу проблематично.

Панель управління

  • 30 хвилинний таймер (ліворуч) з функцією автоматичного відключення, дозволяє встановлювати необхідну тривалість процедури для Вашого коня.
  • Можлива окрема активація ультрафіолетових ламп на розсуд власника коня, натисканням кнопки IR/UV
  • Можливе плавне регулювання потужності теплового потоку за допомогою реле (праворуч).

Оставить комментарий