ПРО НАС

Ми впевнені, що в Україні є багато людей, які вміють і хочуть працювати в сільському господарстві і, зокрема, в конярстві. Вони мають достатній досвід і знання, але завжди були позбавлені можливості працювати за сучасними технологіями, на сучасному устаткуванні, з використанням передової техніки. У цих людей ніколи не було можливості отримати все це.
Наша місія 
Ми бачимо нашу місію в тому, щоб допомогти таким людям і зробити їх мрію реальністю. Навіть якщо у хорошого фахівця в цій області немає достатнього досвіду і знань, для того щоб реорганізувати свою конюшню або щоб залучити необхідні інвестиції. Але він знає, що і як треба робити, але при цьому думає, що його плани не здійсненні, то ми готові допомогти йому правильно сформулювати цілі, зробити необхідні розрахунки і обґрунтування, і знайти реальні джерела фінансування.
Наш підхід 
Щоб виконати нашу місію, ми пропонуємо вам сучасні технології догляду за кіньми (включаючи систему гноєвидалення, денники для коней, гумові мати, поїлки, годівниці), а також широкий асортимент іншого сучасного устаткування і матеріалів для коней. Ми підготували для вас кращу пропозицію за трьома категоріями: якість, ціна і сервіс. Ми пропонуємо високоякісне обладнання та матеріали, що дозволяють максимально продовжити термін служби устаткування. Ми також надаємо повний комплекс інжинірингових послуг по бізнес плануванню, будівництву, реорганізації та налагодженню денників для коней.
Цінова політика
Коли ви почнете працювати з нами, ви переконаєтеся, що ми проводимо справедливу цінову політику, пропонуючи ціни, які дали б змогу усім сторонам вигідно здійснювати свій бізнес. Зателефонуйте нам за тел. 067 5935940 (київстар) або 095 5432884 (мтс), або напишіть на office@agroanimal.com, щоб взнати більше про нашу пропозицію.
Наша мета – заробляти на масовому впровадженні сучасних технологій в сільське господарство і, зокрема, в  конярстві, а не на окремому проекті.
Ми готові чесно обговорювати з вами можливості пошуку найбільш економних рішень, при цьому забезпечуючи високу якість і досягнення поставлених цілей. У будь-якому випадку, ми націлені на те, щоб завжди працювати у ваших інтересах.